Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

У столиці двоє юнаків зірвалися з висотної будівлі

У столиці двоє юнаків зірвалися з висотної будівлі 2

У столиці двоє юнаків випали з висотної будівлі 30.06.2024 13:15 Укрінформ У Києві в суботу, 29 червня, ввечері, двоє підлітків опинилися на землі після падіння з багатоповерхівки, що призвело до їхньої смерті.

Про це поінформувала Укрінформ виконувачка обов’язків начальника відділу комунікацій поліції Києва Анна Страшок.

«Минулого вечора юнаки 2009 року народження впали з висотного будинку та загинули», – зазначила вона.

За словами представниці правоохоронців, нещасний випадок трапився на вулиці Жилянській.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Розслідування триває.

Як раніше повідомляв Укрінформ, у Дністровському районі Чернівецької області правоохоронні органи розпочали розслідування у зв’язку зі смертю двох школярів, які загинули під час відпочинку біля річки.

Діти Смерть Київ

За матеріалами: www.ukrinform.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *