У столиці двоє юнаків зірвалися з висотної будівлі

У столиці двоє юнаків випали з висотної будівлі 30.06.2024 13:15 Укрінформ У Києві в суботу, 29 червня, ввечері, двоє підлітків опинилися на землі після падіння з багатоповерхівки, що призвело до їхньої смерті.
Про це поінформувала Укрінформ виконувачка обов’язків начальника відділу комунікацій поліції Києва Анна Страшок.
«Минулого вечора юнаки 2009 року народження впали з висотного будинку та загинули», – зазначила вона.
За словами представниці правоохоронців, нещасний випадок трапився на вулиці Жилянській.
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).
Розслідування триває.
Як раніше повідомляв Укрінформ, у Дністровському районі Чернівецької області правоохоронні органи розпочали розслідування у зв’язку зі смертю двох школярів, які загинули під час відпочинку біля річки.
Діти Смерть Київ
За матеріалами: www.ukrinform.ua
