Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Іран відповів на загрози Трампа під час переговорів у Швейцарії

Іранська делегація, що брала участь у переговорах у Швейцарії, висловила обурення через усні погрози від президента США Дональда Трампа. Трамп пообіцяв взяти під контроль Ормузьку протоку, якщо угоди не буде досягнуто.

Іран відреагував на погрози Трампа під час переговорів у Швейцарії

Представники Ірану, які беруть участь у переговорах зі Сполученими Штатами у Швейцарії, висловили рішучий протест стосовно нещодавніх заяв президента Дональда Трампа. Про це інформує CNN, посилаючись на державні медіа Ірану, пише УНН.

Подробиці

Згідно з інформацією, наданою державним телеканалом Press TV, представники Тегерану вже повідомили про свою позицію американській стороні та наразі розглядають подальші кроки у відповідь.

Іранська делегація заявила протест американській стороні і наразі оцінює варіанти адекватної реакції на нещодавні словесні погрози Дональда Трампа

– зазначено у повідомленні.

Трамп погрожував учасникам переговорів щодо Ормузької протоки

Раніше, під час телефонного інтерв’ю для Fox News, президент США заявив, що Вашингтон може встановити контроль над Ормузькою протокою, якщо домовленостей з Іраном не вдасться досягти.

Також Трамп звернувся до іранської делегації, яка перебуває на переговорах у Швейцарії.

Якщо ви її (Ормузьку протоку – ред.) закриєте, вашої країни не буде. Ви навіть не повернетеся до своєї клятої батьківщини

– промовив президент США.

Переговори між Сполученими Штатами та Іраном у Швейцарії тривають за участю посередників з Катару та Пакистану. Сторони ведуть обговорення щодо ситуації в Лівані, безпеки мореплавства в Ормузькій протоці та ядерної програми Ірану.

Оригінал статті: unn.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *