Іран відповів на загрози Трампа під час переговорів у Швейцарії
Іранська делегація, що брала участь у переговорах у Швейцарії, висловила обурення через усні погрози від президента США Дональда Трампа. Трамп пообіцяв взяти під контроль Ормузьку протоку, якщо угоди не буде досягнуто.

Представники Ірану, які беруть участь у переговорах зі Сполученими Штатами у Швейцарії, висловили рішучий протест стосовно нещодавніх заяв президента Дональда Трампа. Про це інформує CNN, посилаючись на державні медіа Ірану, пише УНН.
Подробиці
Згідно з інформацією, наданою державним телеканалом Press TV, представники Тегерану вже повідомили про свою позицію американській стороні та наразі розглядають подальші кроки у відповідь.
Іранська делегація заявила протест американській стороні і наразі оцінює варіанти адекватної реакції на нещодавні словесні погрози Дональда Трампа
– зазначено у повідомленні.
Трамп погрожував учасникам переговорів щодо Ормузької протоки
Раніше, під час телефонного інтерв’ю для Fox News, президент США заявив, що Вашингтон може встановити контроль над Ормузькою протокою, якщо домовленостей з Іраном не вдасться досягти.
Також Трамп звернувся до іранської делегації, яка перебуває на переговорах у Швейцарії.
Якщо ви її (Ормузьку протоку – ред.) закриєте, вашої країни не буде. Ви навіть не повернетеся до своєї клятої батьківщини
– промовив президент США.
Переговори між Сполученими Штатами та Іраном у Швейцарії тривають за участю посередників з Катару та Пакистану. Сторони ведуть обговорення щодо ситуації в Лівані, безпеки мореплавства в Ормузькій протоці та ядерної програми Ірану.
Оригінал статті: unn.ua
