Польща стверджує, що їй не потрібні посередники у взаємодії з Україною.
Речник уряду Польщі Адам Шлапка висловився, що Польща не потребує посередників у двосторонніх відносинах з Україною. Він також згадав про майбутню Конференцію з відбудови України (URC 2026), яка пройде у Гданську.

Польща не бачить потреби у залученні посередництва Європейської комісії для врегулювання спірних питань з Україною, незважаючи на певне ускладнення поточних відносин між державами. Таку думку висловив представник польського уряду Адам Шлапка, передає видання Onet, інформує УНН.
Детальніше
Заява прозвучала у відповідь на висловлювання речниці Єврокомісії Паули Пінью про готовність Брюсселя виступити медіатором між Варшавою та Києвом. Вона наголосила, що нинішні напружені стосунки грають на руку лише російському президенту володимиру путіну.
Я вважаю, що посередники у відносинах Польщі з Україною нам не потрібні. Безперечно, ситуація стала більш складною, ніж раніше. Гадаю, в інтересах як Польщі, так і України – знизити градус напруги у цьому спорі; нам належить багато спільних справ
– зазначив Шлапка.
Варшава нагадала про конференцію щодо відбудови України
Представник польського уряду також згадав про Конференцію з відбудови України (URC 2026), яка запланована до проведення у Гданську. За його словами, цей захід може стати важливою платформою для розвитку співпраці між Польщею, Україною та іншими європейськими партнерами.
Очікується, що у конференції візьмуть участь очільники урядів, міністри та керівники міжнародних фінансових установ. Ключовими темами обговорення стануть економічна та оборонна підтримка України.
Раніше прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко повідомила, що саме вона очолить українську делегацію на цій конференції. Спочатку передбачалося, що Україну представлятиме Президент Володимир Зеленський.
Інформація підготовлена на основі матеріалів: unn.ua
Читайте також:
- У Бахчисараї після вибуху зайнялися склади бригади матеріально-технічного забезпечення Чорноморського флоту Російської Федерації.
- Чорногорія: Колишню керівницю табору “Олімпійське селище”, де загинула дитина, заарештовано
- На Хмельниччині трапилася аварія з автобусом, який перевозив більше п’ятдесяти пасажирів до Болгарії.
