Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Залізничний рух у Німеччині на кілька годин припинено через технічний збій в ІТ-системі.

У Німеччині через технічний збій у цифровій радіомережі GSM-R було повністю припинено рух поїздів по всій території країни. Залізничне сполучення відновили понад дві години потому, а пасажирам запропонували компенсацію у вигляді ваучерів на таксі та готелі.

У Німеччині через ІТ-збій на кілька годин повністю зупинили рух поїздів

Залізничне сполучення по всій Німеччині у вівторок увечері було повністю зупинено через масштабний збій у роботі ІТ-систем. Через несправність цифрової радіомережі Deutsche Bahn довелося зупинити всі потяги на станціях, передає УНН з посиланням на BBC.

Подробиці

Близько 22:30 за місцевим часом оператор повідомив про несправність системи GSM-R – спеціальної мережі зв’язку, що використовується машиністами та диспетчерськими центрами. Це призвело до призупинення руху міжміських, регіональних та приміських поїздів по всій країні.

Пасажирам порадили шукати альтернативні способи пересування, оскільки очікувалися численні затримки та скасування рейсів. Deutsche Bahn також зобов’язалася надати постраждалим пасажирам ваучери на таксі та проживання в готелях.

Рух відновили після понад двох годин

Згідно з інформацією компанії, технічним фахівцям вдалося усунути несправність більш ніж через дві з половиною години після зупинки руху. Після цього залізничне сполучення почали поступово відновлювати.

Окремо про відновлення роботи повідомила й берлінська міська електричка S-Bahn. Причини збою наразі не розголошуються, а інформацію щодо кількості постраждалих пасажирів оператор поки не оприлюднив.

Джерело: unn.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *