У Києві схопили зловмисницю: вдавала з себе “недужу” в соцмережах і обікрала військового на понад 700 тис. грн.
Жителька Києва, використовуючи фальшивий акаунт, обманом отримала від військовослужбовця 710 тисяч гривень на сфабриковане лікування. Правопорушниці загрожує до восьми років ув’язнення.

Правоохоронці повідомили про підозру мешканці Києва у шахрайських діях – їй ставлять за провину аферу у великих розмірах, здійснену із застосуванням електронно-обчислювальної техніки (ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України). Про це інформує УНН з посиланням на Офіс Генерального прокурора.
Деталі
Як з’ясувало слідство, жінка створила у “Фейсбук” неправдиву сторінку, застосувавши світлину юної дівчини. Контакти підозрюваної з потерпілим через листування перейшли у телефонні розмови та бесіди про почуття.
Зловмисниця придумувала розповіді про серйозні захворювання – спочатку коронавірус, а потім останню стадію онкології та невідкладне лікування за кордоном. За чотири місяці вона видурила у чоловіка більше ніж 710 тисяч гривень, які витратила на свої потреби та дозвілля.



Згодом в ситуацію втрутилися батьки потерпілого, котрий виявився військовослужбовцем.
Родичі засумнівалися в істинності історії. Згодом і сам військовий почав виявляти невідповідності в оповідях, а згодом знайшов дійсний профіль дівчини, чиї фото були використані у фальшивому акаунті
– вказано в матеріалах Офісу генерального прокурора.
Під час обшуку в затриманої було знайдено та конфісковано 140 тис. гривень. Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.
