Реконструкція “Наталки” в Києві: розкрадання мільйона гривень, заявляє прокуратура.

Під час відновлення парку "Наталка" в Оболонському районі столиці виявили зловживання на суму понад мільйон гривень. Інформацію надає Київська міська прокуратура. З’ясували, що у грудні 2024 року заступник керівника управління та керівник підрозділу "Київзеленбуду" спільно з директором приватної фірми розробили…








