Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Задушення з ревнощів: киянина віддадуть під суд за вбивство дружини.

Задушення з ревнощів: киянина віддадуть під суд за вбивство дружини. 2 Фото: поліція

Слідчі органи поліції закінчили попереднє розслідування та скерували до судової інстанції обвинувальний акт стосовно жителя Києва, якого звинувачують у позбавленні життя своєї дружини

Про це інформує RegioNews, посилаючись на інформаційний відділ поліції.

Обвинуваченого судитимуть згідно з ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство).

За вчинене 54-річному чоловікові загрожує ув’язнення строком до п’ятнадцяти років.

Нагадаємо, інцидент трапився на початку січня поточного року в одній із квартир у Шевченківському районі столиці. Тоді представники правопорядку знайшли в приміщенні тіло 45-річної жінки з ознаками удушення та затримали її чоловіка.

Як стало відомо в ході розслідування, пара одружилася приблизно пів року тому і переїхала до Києва з Одеси. Однак родинне життя не залагодилось – через повсякденні розбіжності та заздрість між подружжям регулярно виникали чвари. Під час чергової суперечки чоловік повалив дружину на ліжко та вбив її, застосувавши фізичну силу.

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *