Як дістатися до вокзалу Києва та інших міст на таксі за півціни

Пасажири з картками Visa Signature, Visa Infinite, Visa Platinum або Visa Platinum Business матимуть знижку -50% на виклик таксі Bolt до та з залізничних вокзалів у Києві (Центральний, Південний та Дарниця), Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Ужгороді, Полтаві та Кривому Розі. 

Про це Інформатору стало відомо з повідомлення Укрзалізниці. Там зазначається, що для того, щоб скористтися пропозицією, у застосунку Bolt треба додати до гаманця картку Visa і обрати одним з пунктів поїздки вокзал. За повідомленням Укрзалізниці, з початку року пасажири вже 245 тисяч разів доїхали до вокзалів на таксі і заощадили 12 млн грн.

Акціонерне товариство «Українська залізниця» (АТ «Укрзалізниця», Укрзалізниця) — засноване у жовтні 2015 державне акціонерне товариство залізничного транспорту загального користування, національний перевізник вантажів та пасажирів, метою діяльності якого є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученні, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту та ін. У 2018 компанія була перетворена з публічної на приватну постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 р. (№ 938). 

Bolt, раніше відома як Taxify, – естонська приватна компанія, творець мобільного додатку для виклику таксі та інших сервісів. Офіс компанії знаходиться в Таллінні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Укрзалізниця змінила маршрути руху низки потягів: розклад
  • До Нового року Труханів острів в Києві може отримати статус природного заказника
  • В Києві черговий ремонт зеленої зони обійдеться у понад 1 мільйон гривень: де пройде ремонт та що планують зробити
  • Петиція проти будівництва апарт-комплексу CitiZen біля Солом'янського парку у Києві зібрала 5,5 тис підписів за 3 дні: Кличко має дати відповідь

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь