Карта бойових дій в Україні 12 лютого

Сьогодні, 12 лютого, в Україні розпочався 719 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 12 лютого.

Російські війська підтвердили наступ під Авдіївкою і на заході Запорізької області на тлі позиційних боїв, що продовжуються, по всій лінії фронту.

Російська влада продовжує зміцнювати соціальний контроль над молоддю та студентами в окупованій Україні.

Російські війська просунулися в районі Бахмута на тлі позиційних боїв, що продовжуються, в цьому районі 11 лютого.

Російські блогери стверджували, що російські війська просунулися в районі Богданівки (на північний захід від Бахмута) і знаходяться за два кілометри від Часового Яру (на захід від Бахмута)

Геолоковані кадри, опубліковані 11 лютого, показують, що російські війська нещодавно просунулися вздовж Залізничного провулка на півночі Авдіївки та на схід від Невельського (на південний захід від Авдіївки).

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Авдіївки в районі Новокалинове та Новобахмутівки;
  • у самій Авдіївці;
  • на захід від Авдіївки в районі Тоненці та Північного; 
  • на південний захід від Авдіївки в районі Перовмайського та Невельського.

Повідомляється, що російські війська просунулися на південний захід від Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжуються, в цьому районі 11 лютого. Російські блогери стверджували, що російські війська просунулися на захід від Солодке (на південний захід від Донецька).

На лінії Красногорівка-Георгіївка продовжують діяти підрозділи російської 238-ї артилерійської бригади (8-а загальновійськова армія Південного військового округу) та 5-ї мотострілецької бригади (1-й армійський корпус Донецької Народної Республіки).

Російські війська нещодавно трохи просунулися на захід від Роботина в західній Запорізькій області. Російський блогер заявив, що російські війська просунулися на один кілометр на північний захід від Вербове (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...