Київрада виділить 800 мільйонів гривень на оборону та потреби військових

До того ж, з міського бюджету хочуть передати 300 мільйонів гривень у вигляді субвенції Міністерству оборони на закупівлю військової техніки.

Як повідомив міський голова Віталій Кличко на засіданні КМДА, сьогодні зі столичного бюджету за програмою “Захисник Києва” буде перераховано 800 мільйонів гривень на потреби військових підрозділів, які зареєстровані у Києві.

Депутати готуються ухвалити зміни до бюджету і програми соціально-економічного розвитку столиці, які стосуються виділення коштів силам безпеки та оборони.

Додатковою правкою до змін в міському бюджеті мер пообіцяв внести субвенцію Міністерству оборони, Генштабу та нашим військовим, у розмірі 300 мільйонів гривень. Таким чином, Міністерство оборони законно отримає гроші з київського міського бюджету на нагальні потреби армії.

Ці кошти виділять на закупівлю дронів, засобів радіоелектронної боротьби та інше найнеобхідніше українським бійцям на передовій.

Нагадаємо, нещодавно Рада оборони Києва ухвалила рішення про те, що доступ населення до облаштованих укриттів у навчальних закладах буде цілодобовим. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...