В Міноборони пояснили як працюватимуть електронні повістки

Начальник Управління преси та інформації Міноборони розповів, скільки часу буде на те, щоб зʼявитись в ТЦК після отримання електронної повістки.

– Якщо Верховна Рада ухвалить нову редакцію законопроєкту про мобілізацію, військовозобов’язані українці матимуть 60 днів, аби внести свої дані в електронний кабінет, – розповів речник Міністерства оборони України Ілларіон Павлюк в ефірі телемарафону.

За його словами, зручний сервіс електронного кабінету дає можливість громадянам менше бігати.

Уточнити дані можна буде там. І це значно простіше, й це дозволить охопити більшу кількість людей і, відповідно, значно якісніше долучати людей до війська, – пояснив Павлюк, додавши, що все одно залишаються ТЦКСП, ЦНАПи тощо.

Як зазначив начальник управління преси та інформації МОУ, “військкомати” відправлятимуть електронні повістки через е-кабінет.

– У цьому ж електронному кабінеті людина може отримати повідомлення про те, що він має з’явитися в ТЦК та СП, – розповів Ілларіон Павлюк.

Електронна повістка – це повідомлення, яке надходить в електронний кабінет. І загалом, воно тільки цим відрізняється від звичайної повістки. Нічого іншого не змінюється, тобто всі норми, які діяли щодо термінів прибування на звичайній повістці, вони й тут застосовуються.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...