У Києві можуть знову з’явитися мобільні блокпости та посилять перевірки документів

Рада оборони Києва оголосила про посилення заходів безпеки у Києві. Скасують масові заходи, посилять перевірки на вулицях.

Рада оборони Києва просить киян бути пильними. У столиці або скасують масові заходи, або суттєво обмежать. Це реакція на заяви з боку Росії щодо збільшення ракетних атак на Україну та Київ та загрозу провокацій з боку диверсійних груп, повідомив “Інформатор” з посиланням на сьогоднішній ефір на каналі “Київ24”, де виступив колишній співробітник СБУ Іван Ступак.

Масові заходи скасовані надовго – як мінімум, до квітня-травня їх не буде взагалі, або вони будуть дуже обмежені. Також з’являться мобільні блокпости, причому ніхто не знатиме, де і коли на них чекати: “Умовно, десь там на Кільцевій дорозі, наприклад, з 2 години дня до 8 вечора. Потім він з’явився десь, не знаю, на Троєщині, наприклад, і так далі. Тобто вони з’являтимуться, щоб неможливо було обчислити систему роботи цих блокпостів”.

Також у Києві посилено перевірятимуть документи, завдання – перевіряти людей, які нещодавно з’явилися у столиці, наприклад, і влаштовуються на роботу”.

Іван Ступак сказав, що у Києві ховаються колабораціоністи, які працюють на Росію. Їх і шукатимуть.

Нагадаємо, у поліції заперечували видачу повісток на блок-постах Київської області, які діяли цієї зими.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...