Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Київ: ДТЕК обіцяє відновити електропостачання у двох районах до 16:00 після аварії.

Фахівці з енергетики проводять роботи з відновлення електропостачання в Дніпровському та Дарницькому районах столиці України після аварійної ситуації. Очікується, що подачу електрики буде відновлено до 16:00.

У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години - ДТЕК

Працівники енергетичних служб займаються відновленням електропостачання у Дніпровському та Дарницькому районах української столиці, що стало наслідком аварійної ситуації, про це повідомила енергетична компанія ДТЕК у понеділок, за інформацією УНН.

Для Дніпровського та Дарницького районів Києва: фахівці відновлюють електроенергію після аварії. Очікується, що світло з’явиться в оселях мешканців до 16:00.

– надали інформацію в ДТЕК.

Джерело: unn.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *