Київ: ДТЕК обіцяє відновити електропостачання у двох районах до 16:00 після аварії.
Фахівці з енергетики проводять роботи з відновлення електропостачання в Дніпровському та Дарницькому районах столиці України після аварійної ситуації. Очікується, що подачу електрики буде відновлено до 16:00.

Працівники енергетичних служб займаються відновленням електропостачання у Дніпровському та Дарницькому районах української столиці, що стало наслідком аварійної ситуації, про це повідомила енергетична компанія ДТЕК у понеділок, за інформацією УНН.
Для Дніпровського та Дарницького районів Києва: фахівці відновлюють електроенергію після аварії. Очікується, що світло з’явиться в оселях мешканців до 16:00.
– надали інформацію в ДТЕК.
Джерело: unn.ua
