У Києві привласнили понад 3 мільйони гривень на дитячому харчуванні
Фото: Національна поліція
У столиці виявлено шахрайську оборудку, внаслідок якої було привласнено понад 3 мільйони гривень, призначених для забезпечення продуктами харчування дитячих закладів. Кошти були виділені для садочків Деснянського району
Про це інформує поліція Києва, посилаючись на RegioNews.
Керівником цієї схеми був 40-річний комерсант. Він також залучив до своєї злочинної діяльності свою знайому, яка займала посаду директорки товариства з обмеженою відповідальністю.
Згодом комерсант досяг домовленості з керівницею управління освіти Деснянського району щодо того, аби саме це товариство здобуло перемогу в тендерних закупівлях продовольства для дошкільних закладів району. До цієї оборудки були причетні двоє посадовців з управління освіти.
За результатами трьох конкурсних торгів переможцем було обрано компанію, яка була визначена заздалегідь. В кінцевому підсумку було укладено угоди з постачальником за завищеними цінами. Таким чином, організаторам вдалося заволодіти понад 3 мільйонами гривень з державного бюджету.
Наразі всім причетним до цієї схеми загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років.
Зазначимо, що раніше в Україні було викрито схему розкрадання та необґрунтованого завищення витрат на пальне для Збройних Сил, що призвело до збитків для держави на суму понад 30 мільйонів гривень.
Оригінал статті: regionews.ua
Читайте також:
- На Подолі в Києві поліція спіймала викрадачів запчастин для автомобілів одразу після скоєння злочину.
- Розкрадання 15 мільйонів гривень на ремонтних роботах у НМУ імені Богомольця: причетність посадовців та підрядників
- Журналісти Bihus.Info розкрили інформацію про нардепа Медяника та його маєток під Києвом вартістю 1 мільйон доларів
