Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

У Києві привласнили понад 3 мільйони гривень на дитячому харчуванні

У Києві привласнили понад 3 мільйони гривень на дитячому харчуванні 2 Фото: Національна поліція

У столиці виявлено шахрайську оборудку, внаслідок якої було привласнено понад 3 мільйони гривень, призначених для забезпечення продуктами харчування дитячих закладів. Кошти були виділені для садочків Деснянського району

Про це інформує поліція Києва, посилаючись на RegioNews.

Керівником цієї схеми був 40-річний комерсант. Він також залучив до своєї злочинної діяльності свою знайому, яка займала посаду директорки товариства з обмеженою відповідальністю.

Згодом комерсант досяг домовленості з керівницею управління освіти Деснянського району щодо того, аби саме це товариство здобуло перемогу в тендерних закупівлях продовольства для дошкільних закладів району. До цієї оборудки були причетні двоє посадовців з управління освіти.

За результатами трьох конкурсних торгів переможцем було обрано компанію, яка була визначена заздалегідь. В кінцевому підсумку було укладено угоди з постачальником за завищеними цінами. Таким чином, організаторам вдалося заволодіти понад 3 мільйонами гривень з державного бюджету.

Наразі всім причетним до цієї схеми загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років.

Зазначимо, що раніше в Україні було викрито схему розкрадання та необґрунтованого завищення витрат на пальне для Збройних Сил, що призвело до збитків для держави на суму понад 30 мільйонів гривень.

Оригінал статті: regionews.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *