Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Розкрадання 15 мільйонів гривень на ремонтних роботах у НМУ імені Богомольця: причетність посадовців та підрядників

Розкрадання 15 мільйонів гривень на ремонтних роботах у НМУ імені Богомольця: причетність посадовців та підрядників 3 Фото: Київська міська прокуратура

Під процесуальним керівництвом прокурорів викрито змову з метою незаконного привласнення бюджетних коштів під час здійснення відновлювальних робіт у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. Передбачається, що троє осіб отримають повідомлення про підозру

Про це поінформувала Київська міська прокуратура, передає RegioNews.

Встановлено, що одна з осіб, щодо яких висуваються підозри, започаткувала механізм заволодіння грошима, виділеними на відновлення будівель медичного університету.

Розкрадання 15 мільйонів гривень на ремонтних роботах у НМУ імені Богомольця: причетність посадовців та підрядників 4

Вона забезпечувала формальне входження до тендерних процедур для проведення відновлювальних робіт підприємств, що перебували під її контролем, створюючи ілюзію змагання. Згодом з компанією-переможцем укладалася угода на виконання робіт, вартість та обсяги яких у документації були завищені.

Отримані з державного бюджету кошти надалі переказувалися на підконтрольні суб’єкти господарювання та переводилися в готівку. Таким чином, внаслідок ремонтних робіт фасаду та даху одного з корпусів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у 2021 році, підозрювані привласнили загалом понад 15 мільйонів гривень.

Про підозри у сприянні незаконному заволодінню бюджетними коштами повідомлено:

  • особі, яка відповідала за створення та участь підконтрольних підприємств у тендерах університету.
  • інженеру технічного нагляду, який контролював виконані роботи;
  • колишньому керівнику відділу капітальних відновлень та будівництва Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Щодо осіб, які безпосередньо привласнили кошти університету, обвинувальні акти вже перебувають на стадії судового розгляду.

Нагадаємо, що у столиці за сприяння у заволодінні 2 мільйонами гривень постане перед судом інженер, який здійснював нагляд за відновленням будівлі медичного університету.

Дізнатися більше на: regionews.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *