На Подолі в Києві поліція спіймала викрадачів запчастин для автомобілів одразу після скоєння злочину.
Фото: патрульна поліція Києва
У Подільському районі столиці правоохоронці оперативно затримали двох чоловіків, яких обґрунтовано підозрюють у скоєнні крадіжки з транспортного засобу
Про це інформує пресслужба патрульної поліції Києва, як передає RegioNews.
Під час виконання службових обов’язків інспектори звернули увагу на припаркований автомобіль ВАЗ, у якому перебували двоє осіб. Побачивши наближення поліцейських, вони покинули транспортний засіб та спробували втекти, проте патрульні успішно їх наздогнали й затримали.

У результаті огляду автомобіля поліцейські виявили пошкоджені електронні прилади, а поблизу — згорток з предметами, які, ймовірно, є викраденим майном. На місце події було викликано власника автомобіля, який підтвердив, що знайдені у затриманих речі належать йому та знаходились у салоні його транспортного засобу до його пошкодження.
Для з’ясування всіх обставин інциденту було викликано слідчо-оперативну групу.
За даними правоохоронців, підозрюваних затримано відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, а також розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за крадіжку з проникненням до транспортного засобу.
Зловмисникам загрожує належна правова відповідальність.
Варто зазначити, що раніше поліцейські Харкова затримали жінку, яка перебувала в розшуку за скоєння злочину проти власності. Протягом попередніх років ця особа неодноразово скоювала крадіжки. Серед викраденого були мобільні телефони, продукти харчування та інші предмети повсякденного вжитку.
Подробиці можна знайти на сайті: regionews.ua
Читайте також:
- На бульварі Вацлава Гавела в Києві сталося дорожньо-транспортна пригода, що спричинило значні ускладнення для руху автотранспорту в напрямку Жулянського мосту.
- Розкрадання 15 мільйонів гривень на ремонтних роботах у НМУ імені Богомольця: причетність посадовців та підрядників
- У Києві привласнили понад 3 мільйони гривень на дитячому харчуванні
