Київ: Чиновник “Укргазвидобування” підозрюється у завданні збитків на суму понад 62 мільйони
Фото: Національна поліція
Правоохоронні органи виявили колишнього посадовця Укргазвидобування. Йдеться про привласнення понад 62 мільйонів гривень під час придбання дизельного пального
Про це інформує поліція Києва, повідомляє RegioNews.
Як встановили правоохоронці, попередній директор з комерційних питань акціонерного товариства, під час виконання угоди з виконавцем, сприяв придбанню пального за необґрунтовано високими цінами. Внаслідок цього було придбано 3 750 тонн палива на суму понад 202 мільйони гривень.
Експертиза підтвердила, що через цю оборудку державі завдано збитки на суму понад 62 мільйони гривень. Тепер колишньому директору загрожує позбавлення волі на термін до 12 років.
Нагадуємо, раніше в Україні виявили механізм незаконного заволодіння та завищення витрат на пальне для Збройних Сил, що призвело до збитків для держави на суму понад 30 мільйонів гривень.
Дізнатися більше на: regionews.ua
