Працівника Київської міської державної адміністрації постануть перед судом через “втрачені” 22 мільйони.
Фото з відкритих джерел
Посадовця КМДА постануть перед судом за неправдиве декларування. Він “забув” вказати майно на 22 мільйони гривень
Про це інформує Київська міська прокуратура, передає RegioNews.
Як встановили правоохоронці, посадовець у звітності за 2023 рік задекларував заощадження у розмірі 31 мільйона гривень. Однак згодом фахівці підрахували, що він не мав змоги накопичити таку суму з офіційних доходів.
Додатково, посадовець придбав автомобіль Infiniti FX37S вартістю 440 тисяч гривень, Mersedes Benz GL500 вартістю 600 тисяч гривень, а також інше майно. При цьому заощадження у декларації суттєво не збільшилися. За результатами експертизи, він міг би накопичити 9 мільйонів. Отже, “зайвими” виявилися аж 22 мільйони гривень.
Згідно з версією слідства, така сума декларувалася з метою подальшої легалізації придбання дорогих речей під час перебування на державній службі.
“Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу від шести тисяч до восьми тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на термін від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на термін до двох років, або позбавлення волі на той самий термін, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років”, – нагадали у прокуратурі.
За інформацією ЗМІ, йдеться про Володимира Костікова.
Нагадаємо, що на Житомирщині депутата Бердичівської районної ради притягнуть до відповідальності за внесення неправдивих відомостей до декларацій на понад 46 млн грн. Обвинувальний акт уже направлено до суду.
За матеріалами: regionews.ua
