Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Викрито схему в Київзеленбуді на суму понад 3,5 мільйона

Викрито схему в Київзеленбуді на суму понад 3,5 мільйона 2 Фото: Національна поліція

Правоохоронні органи виявили корупційну оборудку в Київзеленбуді. Посадовці незаконно заволоділи понад 3,5 мільйонами гривень

Про це інформує поліція Києва, як передає RegioNews.

Ініціатором цієї схеми виявився колишній службовець Київзеленбуду та власник підприємства, що займається озеленням територій. На початку 2024 року вони започаткували процес привласнення бюджетних коштів, призначених для відновлення зон громадського відпочинку в Києві.

До цієї злочинної діяльності вони залучили співробітників комунального об’єднання, які відповідали за підготовку та верифікацію проєктно-кошторисної документації.

“На даний момент поліцейськими зафіксовано чотири випадки протиправної діяльності під час виконання робіт у парках “Радунка” на території Дніпровського району, “Нивки” у Шевченківському районі, а також у парках “Юність” та “Орлятко”, розташованих у Солом’янському районі столиці”, – зазначили в поліції.

Експертиза підтвердила, що вартість використаних матеріалів, зазначена в кошторисній документації, була завищена вдвічі, а в деяких випадках – утричі. Учасники оборудки незаконно привласнили майже половину коштів, виділених на ці роботи – понад 1,7 мільйона гривень із запланованих бюджетом 3,9 мільйона гривень.

Загальна сума завданих збитків перевищує 3,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, раніше у столиці було викрито колишнього посадовця Укргазвидобування. Йдеться про розтрату понад 62 мільйонів гривень під час процедури закупівлі дизельного пального.

За матеріалами: regionews.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *