Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Дітер Болен, колишній член Modern Talking, заявив, що перемога України у війні є “найгіршим можливим розвитком подій”.

Екс-учасник Modern Talking Дітер Болен висловився, що перемога України у війні є найнебажанішим розвитком подій. Він припускає, що поразка росії може спровокувати глобальний конфлікт.

Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен назвав перемогу України у війні "найгіршим сценарієм"

Знаменитість, котрий був частиною дуету Modern Talking, зробив чергову неоднозначну заяву стосовно конфлікту між росією та Україною. Дітер Болен висловив думку, що перемога української сторони буде найгіршим сценарієм. Цю інформацію передає видання Berliner Zeitung, посилаючись на УНН.

Ключові моменти

Уродженець Німеччини, колишній учасник гурту Modern Talking, різко розкритикував дії канцлера Німеччини Фрідріха Мерца. Він поділився своїми занепокоєннями щодо поточних дій Мерца.

“Чому зараз потрібно споруджувати сховища? Які їхні плани? Це викликає у мене тривогу. Я ж не зводжу оборонні споруди просто так, для забави. Я будую захисні споруди, коли очікую, що вони прагнуть конфлікту”, – висловився Дітер Болен.

Співак додав, що раніше кілька разів контактував із Мерцом. Канцлер висловлює віру в успіх України, проте це викликає настороженість у самого Болена.

Він називає це “найгіршим варіантом”, оскільки вважає, що програш росії може призвести до глобального протистояння.

Окрім того, музикант висловив критику на адресу німецьких ЗМІ, заявляючи про нібито одностороннє висвітлення подій, а також коментував західні санкції та бойкот російської культури.

“Якщо безпілотник прямує з України до москви, це вважається прийнятним, але у зворотному напрямку – зовсім ні”, – сказав він із сарказмом.

Інформація підготовлена на основі матеріалів: unn.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *