Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Київ частково перейшов на аварійні відключення електроенергії

Згідно з розпорядженням Укренерго, на лівому боці столиці України запроваджено термінові обмеження електропостачання. Мешканців Києва закликають раціонально використовувати електричну енергію задля стабільності енергосистеми.

Частину Києва перевели на екстрені відключення світла

Енергетична компанія ДТЕК повідомила, що на лівому березі Києва запроваджено екстрені заходи щодо обмеження електропостачання, про це інформує УНН.

Деталі

Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення

– повідомили у ДТЕК.

Від мешканців столиці надходять прохання споживати електроенергію з поміркованістю.

“Це сприятиме збереженню функціонування енергетичної системи”, – уточнили у компанії.

Доповнення

Згідно з даними Міністерства енергетики, внаслідок ведення бойових дій та атак на об’єкти енергетики, частина громадян у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях тимчасово залишилася без електрики.

Раніше повідомлялося, що “сьогодні обмежень не передбачається”. Проте, споживачам нагадували про необхідність перенести активне споживання енергії на денний час, зокрема з 10:00 до 16:00. У вечірній період, з 18:00 до 22:00, споживачів закликали, за можливості, економно використовувати електрику. Це допомагає зменшити навантаження на загальну систему.

В Укренерго зазначали, що спостерігається тенденція до збільшення споживання електроенергії. Сьогодні, 25 червня, станом на 09:30, цей показник був на 3,7% вищий, ніж аналогічний показник попереднього дня – середи. Основною причиною таких змін є стійка спекотна погода на всій території України, яка спонукає громадян до більш активного використання кондиціонерів.

Дізнатися більше на: unn.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *