Зеленський оглянув знищений російською атакою Чорнобильський музей і Лук’янівку.

Президент побував на пошкоджених об’єктах у столиці, де внаслідок обстрілу загинуло дві особи. У Києві 69 поранених та знищено музей Чорнобиля.

Зеленський відвідав зруйнований після атаки рф музей Чорнобиля, а також Лук'янівку

Очільник держави Володимир Зеленський оглянув розтрощений музей Чорнобиля, а також вивчив наслідки удару по Лук’янівці, повідомляє УНН.

Сьогодні вночі росіяни атакували Київ та інші наші міста й населені пункти. Найбільше ракет – саме по столиці, по звичайних житлових будинках, по школах, спалили продовольчий ринок – один із найдавніших київських ринків. Російський удар вщент зруйнував музей Чорнобиля, пошкоджено Національний художній музей, споруду, в якій розміщувався офіс німецької ARD 

– повідомив Зеленський.

За його інформацією, на даний момент відомо, що в цілому у столиці 69 людей отримали поранення.

На превеликий жаль, двоє полеглих від цієї абсурдної російської атаки. Мої співчуття всім, хто втратив рідних та близьких 

– підсумував Глава держави.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *