Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Напад на Київ: росіяни завдали шкоди будівлі МЗС і стадіону “Динамо”

Напад на Київ: росіяни завдали шкоди будівлі МЗС і стадіону "Динамо" 5 Фото: Андрій Сибіга/ X

У Києві, внаслідок потужної російської атаки в ніч на 24 травня, ушкоджень зазнала будівля Міністерства закордонних справ України, а також стадіон “Динамо” імені Валерія Лобановського.

Про це проінформував очільник МЗС Андрій Сибіга, передає RegioNews.

За його словами, історична споруда, зведена архітектором Йосипом Лангбардом у 1939 році, отримала пошкодження вперше з часів Другої світової війни. В результаті вибухів поруч у будівлі було розбито вікна.

Напад на Київ: росіяни завдали шкоди будівлі МЗС і стадіону "Динамо" 6

Сибіга зазначив, що російський напад був націлений на історичний центр столиці.

“Російські терористи не завадять нам рухатися вперед. Українська дипломатія і надалі результативно виконуватиме свої завдання, даватиме відсіч російській агресії та наближатиме настання миру”, — підкреслив міністр.

Також ушкоджень зазнав Стадіон “Динамо” імені Валерія Лобановського.

Напад на Київ: росіяни завдали шкоди будівлі МЗС і стадіону "Динамо" 7

Там розбито декілька вікон на зовнішній стороні споруди. При цьому чаша стадіону та футбольне поле залишилися неушкодженими.

Напад на Київ: росіяни завдали шкоди будівлі МЗС і стадіону "Динамо" 8

Слід зазначити, що після нічної атаки в Києві пошкодження зафіксували на близько 50 об’єктах, серед яких житлові будинки, торгові центри, навчальні заклади, будівлі ДСНС та поліції, а також Національний музей Чорнобиля.

Також противник скерував на територію України близько 700 засобів ураження. Російські терористи застосували увесь арсенал — від балістичних ракет “Орешник” та “Кинджалів” до сотень дронів різних видів.

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *