У Печерському районі знесли магазинну добудову, що “виникла” поруч з входом у будинок.
У Печерському районі міста Києва міські служби прибрали незаконно збудовану прибудову до житлового будинку на вулиці Михайла Бойчука.
Про це поінформували у "Київблагоустрої".
Згідно з відомостями підприємства, до споруди без необхідних дозволів звели конструкцію на базі тимчасової будівлі — металевий скелет з утеплювачем та облицювальним шифером.
Її мали намір застосовувати як складське приміщення та окремий вхід для майбутнього магазину.
У процесі інспекції також було задокументовано втручання в частини фасаду житлового будинку.
Вказується, що об’єкт мав ознаки несанкціонованого будівництва. Незаконну споруду було розібрано після скарг місцевих жителів.
Читайте також:
- Тепер заряджання триватиме п’ять хвилин. Китайська компанія BYD, схоже, розв’язала проблему електромобілів
- Завершення епохи акумуляторної рулетки? Індикатори заряду в електромобілях втратять свою актуальність
- Мешканці Києва виступають за заборону встановлення наметів і розкладання матраців у київському метрополітені в час повітряних тривог.
