Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

Якість води в столиці зросте: “Київводоканал” отримав обладнання від Японії.

Якість води в столиці зросте: "Київводоканал" отримав обладнання від Японії. 2

На артезіанських помпах Києва оновлять зношені та морально застарілі комплекси водоочищення та водопідготовки. Міське підприємство "Київводоканал" прийняло від японських колег апаратуру для знезараження та покращення властивостей води.

Про це поінформували у Київській міській державній адміністрації.

Японська агенція міжнародної співпраці JICA передала "Київводоканалу" електролізні пристрої, помпові вузли збільшення тиску, установки пом’якшення води для більш тривалої та безпечної роботи устаткування, а також об’єкт для обробки води із застосуванням гіпохлориту натрію.

"Новітні безпечні комплекси монтуються на об’єктах, від яких залежить стабільне і безперебійне забезпечення водою для 60 000 мешканців Києва. Оновлення помпових вузлів не тільки збільшує продуктивність функціонування двох артезіанських станцій, але і передбачає опцію незалежної роботи", — прокоментував виконуючий обов’язки першого заступника очільника КМДА Петро Пантелеєв.

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *