Експерти поділилися хитрощами вибору якісного прального порошку

Експерти розповіли порталу, як правильно вибрати мийний засіб для білизни, щоб гарантувати якісне та безпечне прання, інформує Ukr.Media.

Фахівці пояснили, на що треба звертати увагу під час вибору порошку, а також як уникнути неприємних сюрпризів під час прання.

  • Пральні засоби, які використовуються для прання дитячої білизни та пелюшок, можуть без проблем використовуватися і для прання білизни для дорослих. Однак прати дитячу білизну і пелюшки за допомогою засобів, призначених для прання дорослої білизни, не рекомендується.
  • Якщо у вас у сім'ї є алергіки, будьте уважні під час використання порошкоподібних засобів для прання. Часто алергічну реакцію викликає пил, що утворюється під час використання цих порошків, а також ароматизатори, які вони містять. Якщо алергія спричинена запахом віддушки, перейдіть на засоби без неї. Також будьте обережні під час використання порошкоподібних засобів і замініть їх на рідкі аналоги.
  • Завжди звертайте увагу на стан упаковки. Вона не повинна мати жодних пошкоджень, через які можуть висипатися порошок або витікати рідкі засоби. Текст на упаковці має бути легко читабельним, із зазначенням терміну придатності. Інформація про дозування і спосіб застосування для ручного або машинного прання має бути ясно представлена в текстовому блоці. Наявність на упаковці ДСТУ, за яким виготовлено засіб, може підтверджувати, що ви тримаєте в руках якісний товар.
  • Дорожнеча товару не завжди гарантує його якість. Часто ціна мийних засобів зростає через витрати компанії на рекламу або використання відомого бренду в назві, що не впливає на фактичну якість, пояснили експерти.
  • Основні речовини, що входять до складу пральних засобів:

    Поверхнево активні речовини. Синтетичні мила, які можуть сприяти очищенню тканин і зазвичай переважають у складі прального порошку.
    Фосфати. Мають властивість пом'якшувати воду. За рахунок цього може відбуватися зменшення утворення накипу та підвищення якості прання.
    Ензими. Це біологічно активні речовини (ферменти), які можуть допомогти відіпрати плями від харчових продуктів, таких як соуси, морозиво, яйця, молоко та ін.
    Полімери. Утримують виведений бруд у порошкоподібному стані, не даючи йому повторно осідати на волокнах тканин.
    Ароматизатори. Більшість засобів містять речовини, які можуть надати приємного запаху речам.
    Ланолін та інші пом'якшувачі. Зазвичай, входять до складу пральних порошків для делікатних, а також змішаних та синтетичних тканин. Пом'якшувачі можуть сприяти збереженню форми виробів.

    Джерело: ukr.media

    No votes yet.
    Please wait...

    Залишити відповідь