Як правильно пилососити в будинку, щоб завжди було чисто

Важко знайти сім'ю, яка не має пилососа. Звісно, дехто воліє використовувати старий добрий віник, відмовляючись від сучасних пристроїв, але в більшості будинків і квартир пилосос став уже чимось настільки звичним, що без нього складно уявити прибирання. І тому здається, що пилососити — стандартне і звичне заняття. Але як добре ми знаємо правила застосування пилососа, інформує Ukr.Media.

Починайте з самого пилососа

Пилосос потребує обслуговування. Неабиякою мірою його працездатність і функціональність залежить від регулярного чищення. Застосовуючи брудний інвентар, можна витратити купу часу даремно.

Тому пам'ятайте кілька простих правил:

  • Чистить щітку пилососа після кожного застосування;
  • Очищайте контейнер для збору бруду і пилу після того, як він наповниться приблизно на 2/3 (краще частіше);
  • Перевіряйте фільтр не рідше, ніж раз на місяць, прочищаючи його за першої необхідності.

Не поспішайте

Якщо пилосос очищений, то можна починати прибирання приміщень. Тут відразу ж варто згадати про головну помилку — швидкість. Не поспішайте швидкими рухами пилососити забруднене покриття. Не сподівайтеся, що це допоможе його очистити. Пилосос просто не встигатиме за вашими діями. Ключ до чистоти — неспішні та спокійні рухи. Робіть усе повільно, намагаючись не пропускати брудних місць.

Пилососьте в кількох напрямках

Пилососьте не тільки рядами, рухаючись уперед і назад. Спробуйте змінити напрямок, наприклад, повернувшись на 90 градусів. Якщо ви відносите себе до перфекціоністів, то такий варіант має вам сподобатися.

Просувайтеся правильно

Цей метод чудово застосовують із покоління в покоління, просуваючись від кінця кімнати до початку. Але деякі домогосподарки рекомендують пилососити насамперед там, де найбільше накопичується пил або бруд. Можна спробувати обидва ці варіанти, знайшовши оптимальне для себе рішення.

Підстилки та килими пилососьте з усіх боків

Пилососячи мостини і килими, ми часто приділяємо увагу лише двом поверхням, але фахівці з клінінгу нагадують, що очищати потрібно і бічні сторони, не забуваючи про кути. Якщо цього не робити, то бруд і пил залишаться всередині ворсу.

Пам'ятайте про важкодоступні місця

Не пропускайте місця під радіаторами опалення, вікнами, ліжком та іншими меблями. Пам'ятайте, що багато пилу накопичується за дверима і холодильником, під комп'ютерним або письмовим столом. І, звісно ж, слід періодично піднімати меблі, щоб пропилососити ніжки та дістатися до інших важкодоступних місць.

Дотримуючись цих простих порад, ви отримаєте задоволення від чистоти і свіжості місця, де приємно і легко дихати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь