Ефективні способи чищення та знезараження зубної щітки

На зубній щітці, яку ви використовували лише кілька днів, живуть щонайменше 10 мільйонів бактерій. Деякі з них розвиваються вже після того, як ви залишили щітку після чищення. Бризки від умивання, прання, випаровування під час прийому ванни — все це мікрочастинками осідає на щітках. Розповімо про п'ять найефективніших способів чищення зубної щітки в домашніх умовах, інформує Ukr.Media.

Щітку обов'язково потрібно продезінфікувати одразу після купівлі, особливо, якщо вона не була упакована в щільний короб або коробку. Перший найпростіший спосіб — пролити щітку окропом. Це допоможе змити пил і вб'є мікроби. Другий спосіб — намильте щетину щітки господарським милом, потримайте в такому вигляді годину і промийте водою. Можна також використовувати будь-який спиртовий розчин — помістіть щітки на пів години в розведений спирт або розчин марганцівки. Після промийте її водою. Не використовуйте розчин, у який занурили щітки, повторно.

Хлоргексидин або інший аптечний антисептик також може допомогти, просто окропіть щітку, залиште на кілька годин і промийте її в теплій воді. Залиште її висохнути у вертикальному положенні. Якщо ви хворієте, обов'язково додатково ошпарюйте щітку окропом. Додатково можна також знезаразити її антисептиком.

Ніколи не використовуйте чужу зубну щітку, бактерії, що знаходяться в порожнині рота, можуть спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям. Крім того, під час чищення зубів обов'язково кілька разів полощіть щітку. Стоматологи радять використовувати спеціальні ополіскувачі для рота до чищення зубів, це допоможе позбутися частинок їжі там, де щітка не зможе дістатися. Не використовуйте в чищенні зубів агресивні речовини, такі як сода або інші абразиви, так ви ризикуєте пошкодити ясна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь