На події обговорять виклики архітекторів у майбутньому. Фото: Тиждень українського дизайну та інновацій
Подія акцентує, як дизайн може впливати на життя та сприяти відновленню суспільних процесів.
З 1 до 5 листопада у столиці вперше проведуть Тиждень українського дизайну та інновацій (Ukrainian design and innovation week), що прагне об’єднати творчість, інновації і дизайн.
Тема події — «Стійкість» в контексті воєнних подій, яка закликає до роздумів та спільної дії для створення стійкого майбутнього.
«Стійкість — це не тільки властивість матеріалів, а й важливий принцип нашої діяльності, — — розповіла засновниця тижня Катерина Росковшенко. — Ця тема зобов’язує нас поглянути на всі процеси з нової перспективи — як на можливість створити рішення, що задовольняють поточні потреби, зберігаючи свою актуальність у майбутньому».
На гостей Тижня Дизайну очікує виставки, архітектурна конференція, воркшопи з 3D моделювання, гончарства, малювання, відкриті лекції з дизайну, екскурсії на виробництво арт інсталяцій, профільні майстер-класи, презентації, лекції.
Усі події будуть проходити на різних локаціях: КНУБА, платформа Ostriv, Студентський хаб, у гончарній майстерні на вулиці Довженка, 22-Ф, шоуруми Porcellanato, Decomaster, Rim.
Так. 1 листопада відбудеться конференція «Стійкість», на якій обговорять розвиток та перспективи дизайну, мистецтва, літератури, кіно та інших творчих галузей. Серед спікерів — письменник Любко Дереш, художниці Альона Кузнєцова та Жанна Кадирова, архітектори Олексій Гулеша та Аліна Головатюк, дизайнерка Ганна Глибіна. Вхід вільний за реєстрацією.
2 листопада пройде дискусія «Що чекає на архітектуру та дизайн міста?», на якій обговорять, які нові виклики чекають на архітекторів у майбутньому, що варто брати до уваги та як розвиватися в умовах кризи.
У Київському національного університеті будівництва і архітектури влаштують екскурсії, виставки творчих робіт студентів, лекції тощо.
Повна програма на сайті. проєкту. Вхід на події вільний за реєстрацією.
У центрі столиці тимчасово встановили «Деформацію реальності». Скульптура Михайла Деяка до 22 листопада представлена біля МВЦ Музею історії міста Києва.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua