Чому не можна пити каву, коли у вас поганий настрій, пояснили нутриціологи

Нутриціологи закликали не пити каву під час стресу. Річ у тім, що після чашечки кави в організмі стрімко піднімається рівень глюкози. Звичайно ж, це відчуває кожна судинка. Після такого підйому відбувається її різке падіння. Судини знову страждають, заявили лікарі, інформує Ukr.Media.

Експерти попередили, що у високих концентраціях глюкоза токсично впливає на судини, спричиняючи збільшення м'язового спазму та гіперплазію гладком'язових волокон, і призводить до розвитку атеросклерозу. У такі моменти людина відчуває тремор, запаморочення та слабкість.

Фахівці закликали пити каву тільки після збалансованого сніданку, в приємній атмосфері, нікуди не поспішаючи. У цьому разі рівень глюкози протягом дня буде в нормальному стані.

Що робити, якщо стреси не відпускають, але й кави хочеться?

Отримати бажаний рівень бадьорості можна не тільки за допомогою кави, а й зі збалансованого сніданку. У ньому мають бути і жири, і білки, і складні вуглеводи. Нутриціологи закликали відмовитися від моносніданків, наприклад, тільки з каші або яєчні. Усе через те, що вони не дають відчуття ситості надовго.

Напевно ви помічали, що вже за кілька годин після ранкових вівсянки або йогурту хочеться чимось перекусити. Приклад підбадьорливого сніданку: омлет, бутерброд із сиром, салат з овочами, зазначили експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь