Чому не можна бути донором якщо є татуювання

Протипоказаннями до цієї процедури є такі захворювання, як сифіліс, ВІЛ, вірусний гепатит, хвороби крові, рак, виразкова хвороба шлунково-кишкового тракту, туберкульоз, бронхіальна астма і т.д. Але існують також тимчасові протипоказання для здачі донорської крові. У їх числі ангіна, грип, ГРВІ (місяць після одужання), видалення зуба (плюс 10 днів), аборт (і 6 місяців після), менструація (під час і 3 дні після неї), вагітність (і рік після пологів), лактація (плюс 3 місяці після її завершення), недавно зроблені щеплення і… наявність свіжих татуювань (до 1 року), інформує Ukr.Media.

Обмеження для людей з татуюваннями введено через те, що під час їх нанесення майстер може занести клієнтові інфекцію. Звичайно ж, всі донори попередньо здають аналізи, однак існує таке явище, як серонегативна фаза – це період з моменту занесення вірусу до прояви хвороби, коли в організмі ще не почалося вироблення антитіл, тому обстеження не може виявити вірус в крові. Так, наприклад, ВІЛ-інфекція може «ховатися» в організмі ще 5-6 місяців. Тому, щоб мінімізувати всі ризики, люди з татуюванням можуть стати донорами тільки через рік після її нанесення.

Сьогодні у всіх пристойних тату-студіях використовується спеціальне обладнання, яке обов'язково стерилізується після кожного клієнта. Крім того, майстри володіють необхідною кваліфікацією, щоб не допустити інфекційних заражень при створенні татуювання.

Існує безліч захворювань, які не проявляються зовні. Коли заражений клієнт приходить в тату-салон, він стає потенційною загрозою для інших людей, що бажають обзавестися татуюванням. Передача хвороби відбувається через інструмент (відбувається перехресне зараження), тому дуже важливо дотримуватися певних правил при роботі з тату-обладнанням і завжди ретельно стерилізувати його.

На даний момент мистецтво татуювання носить масовий характер. У сучасній тату-індустрії не залишилося обмежень по тематиці, колірній гамі або масштабу зображень. Деякі татуювання настільки складні і витончені, що їх дійсно можна вважати картинами. Однак, щоб похід до тату-майстра не закінчився плачевними наслідками, слід вкрай відповідально підходити до вибору тату-студій. Не соромтеся запитувати, як проводиться стерилізація обладнання, стежте за тим, щоб одноразові витратні матеріали розпаковувалися при вас, інакше ви не зможете з чистою совістю допомогти нужденній у вашій крові людині.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь