Встановлено, який вплив щоденне вживання меду справляє на людину

У разі щоденного вживання невеликого обсягу меду (не більше однієї столової ложки) можлива стимуляція імунітету через харчові антиоксиданти й флавоноїди, повідомили медики, інформує Ukr.Media.

За їх даними, ласощі знижують ризик інфарктів та інсультів. Мед має антидепресивний і загоювальний ефект на виразки шлунка і 12-палої кишки, додали фахівці.

Мед бореться з інфекцією всередині тіла, підвищуючи стійкість і міцність організму. Але не варто переїдати улюбленими ласощами Вінні-Пуха, оскільки це може призвести до діабету. Та й у чай мед не варто додавати, оскільки в гарячій воді цей продукт руйнується, і в сухому залишку людина отримує голий цукор без корисних властивостей, підсумували експерти.

Підроблений мед легко розчиняється у воді, на відміну від справжнього, який опускається на дно, заявили лікарі. За їх словами, «липовий» мед небезпечний для діабетиків через доданий цукор і фруктозу. Фахівці пояснили, що натуральний мед вживається дозовано, а підроблений викликає звикання, і його хочеться їсти знову і знову.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь