Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

У столиці спіймали ділка, котрий зберігав наркотиків на мільйони гривень

У столиці спіймали ділка, котрий зберігав наркотиків на мільйони гривень 2 Фото: Київська міська прокуратура

Правоохоронці оголосили підозру 26-річному громадянину, який займався реалізацією наркотичних та психотропних засобів через поштові автомати

Про це проінформувала Київська міська прокуратура, повідомляє RegioNews.

Дії чоловіка розцінено як протизаконне отримання та зберігання з метою продажу психотропних речовин у великих обсягах (ч. 3 ст. 307 КК України).

Зловмисника було затримано поблизу поштомату з пакунком, що містив психотропну речовину “Альфа-PVP” загальною масою 250 г, поділеною для покупців, та зіп-пакетами з канабісом вагою 250 г.

У його помешканні було виявлено та вилучено пакети з канабісом, психотропною речовиною “Мефедрон”, МДМА, пакунки з псилоцибіновими грибами, а також коробки зі стероїдними засобами, які спортсмени використовують для швидкого збільшення м’язової маси, та медичними препаратами, що повинні відпускатися виключно за призначенням лікаря.

Загалом у нього вилучено приблизно 6 кг заборонених субстанцій, вартість яких оцінюється у 6 млн грн. Усі вони були передані на експертизу.

Підозрюваному призначено запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави.

Також було конфісковано автомобіль Range Rover, яким користувався підозрюваний.

Нагадаємо, що суд визнав мешканця Бериславського району винним у незаконному отриманні, зберіганні з метою продажу та реалізації наркотичних засобів.

Дізнатися більше на: regionews.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *