Засуджено киянина до 8,5 років позбавлення волі за вбивство пенсіонерки на Березняках
Фото: поліція
У Києві громадянина, котрий завдав смертельні травми 75-річній мешканці сусіднього помешкання, засудили до 8 років 6 місяців ув’язнення
Цю інформацію оприлюднила прокуратура міста Києва, інформує RegioNews.
За результатами підтримки державного обвинувачення прокурорами, суд виніс обвинувальний вердикт 47-річному чоловікові, який спричинив тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до загибелі жінки похилого віку.
Відповідно до рішення Дніпровського районного суду міста Києва, обвинуваченого визнано винним згідно з ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 8 років 6 місяців позбавлення волі.
У березні 2026 року, перебуваючи у стані значного алкогольного сп’яніння, чоловік у дворі будинку на київських Березняках вступив у суперечку з 75-річною жінкою, яка проживає у тому ж будинку.
Варто зазначити, що у Києві розглядається справа щодо чоловіка, який до смерті побив свою сусідку біля під’їзду.
Оригінал статті: regionews.ua
