У столиці спіймали ділка, котрий зберігав наркотиків на мільйони гривень
Фото: Київська міська прокуратура
Правоохоронці оголосили підозру 26-річному громадянину, який займався реалізацією наркотичних та психотропних засобів через поштові автомати
Про це проінформувала Київська міська прокуратура, повідомляє RegioNews.
Дії чоловіка розцінено як протизаконне отримання та зберігання з метою продажу психотропних речовин у великих обсягах (ч. 3 ст. 307 КК України).
Зловмисника було затримано поблизу поштомату з пакунком, що містив психотропну речовину “Альфа-PVP” загальною масою 250 г, поділеною для покупців, та зіп-пакетами з канабісом вагою 250 г.
У його помешканні було виявлено та вилучено пакети з канабісом, психотропною речовиною “Мефедрон”, МДМА, пакунки з псилоцибіновими грибами, а також коробки зі стероїдними засобами, які спортсмени використовують для швидкого збільшення м’язової маси, та медичними препаратами, що повинні відпускатися виключно за призначенням лікаря.
Загалом у нього вилучено приблизно 6 кг заборонених субстанцій, вартість яких оцінюється у 6 млн грн. Усі вони були передані на експертизу.
Підозрюваному призначено запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави.
Також було конфісковано автомобіль Range Rover, яким користувався підозрюваний.
Нагадаємо, що суд визнав мешканця Бериславського району винним у незаконному отриманні, зберіганні з метою продажу та реалізації наркотичних засобів.
Дізнатися більше на: regionews.ua
