13 осіб затримано, 600 доз кокаїну вилучено: у Києві розкрито велику мережу з поширення наркотиків
Фото: Національна поліція
Правоохоронцями було виявлено 13 членів міжрегіонального злочинного угруповання, яке займалося розповсюдженням кокаїну у Києві, на території Київської області та Дніпропетровщини
Про це відзвітувала поліція столиці, інформує RegioNews.
Зазначається, що дана група налагодила стабільний канал для транспортування та продажу наркотиків, використовуючи захищений чат у месенджері. Через нього здійснювалися замовлення, планування доставки та розповсюдження – як з персональним доставленням, так і передачею “з рук у руки”.
Щоб уникнути викриття, члени угруповання регулярно змінювали транспортні засоби та місця проживання, обмежували контакти між собою та застосовували шифровані методи зв’язку. Крім того, вони постійно модифікували шляхи переміщення.
Нещодавно поліція провела завершальний етап спеціальної операції, яка одночасно відбувалася в Києві, Київській області та Дніпрі. У цій операції були задіяні оперативні працівники, слідчі, сили спецпризначення та експерти-криміналісти.
В результаті було затримано 13 осіб, серед яких 22-річний організатор зі столиці, особи, відповідальні за фасування, кур’єри та інші учасники цієї схеми.
Під час обшуків було вилучено понад 600 доз кокаїну, вартість яких оцінюється приблизно в 2,5 мільйона гривень, готівкові кошти, мобільні пристрої, матеріали для фасування, електронні ваги та 13 транспортних засобів.
Усім затриманим було офіційно повідомлено про підозру згідно з частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України. Судовим рішенням для них було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.






Нагадуємо, на Київщині було викрито банду, яка постачала метадон до установи попереднього ув’язнення. Схема була організована одним з ув’язнених, який, перебуваючи в слідчому ізоляторі, керував діями своїх співучасників як всередині установи, так і на волі.
Джерело: regionews.ua
