Батько ридав: у столиці у літньої людини відібрали житло через заборгованість з комунальних платежів
Фото з відкритих джерел
Нерухомість киянина пенсійного віку було реалізовано під час його перебування у медичному закладі. Причиною стали заборгованості за комунальні послуги
Про це інформує OBOZ.UA, посилаючись на RegioNews.
Житло 76-річного мешканця Києва Івана Берестецького було продано через його несплачені кошти житлово-будівельному кооперативу (ЖБК) “Харчовик-4”. Пенсіонер роками не покривав рахунки за комунальні послуги. Зокрема, йому були виставлені рахунки за затоплення. Через відсутність справного лічильника, на нього також покладалися витрати води в будинку.
“Державний виконавець прибув разом із співробітниками ДСНС для вибивання дверей. Коли вони увійшли, дідусь розплакався. Він запитав “що ви наробили?”. Він дуже переживав, що залишиться без дверей”, – повідомили у Державній виконавчій службі.
Представники служби наголосили, що, незважаючи на співчуття, вони зобов’язані виконувати судові рішення. Журналісти встановили, що пенсіонера вже виселили, а його помешкання продано. Він отримає лише близько 125 тисяч гривень від вирученої суми, оскільки його борг за комунальні послуги сягнув 875 тисяч гривень.

Нагадуємо, раніше було роз’яснено, що громадяни України можуть втратити своє житло через заборгованість за комунальні послуги. Експерти попереджають, що ситуація може погіршитись після війни, коли процес стягнення боргів стане більш активним.
За даними порталу: regionews.ua
