Україна Київ Харків Дніпро Львів Одеса Запоріжжя Миколаїв Чернігів Полтава Черкаси Херсон

У столиці викрито комунальників та будівельну компанію на привласненні понад 800 тисяч гривень.

У столиці викрито комунальників та будівельну компанію на привласненні понад 800 тисяч гривень. 2 Фото: Київська міська прокуратура

Очільнику одного з ШЕУ столиці та директору приватного товариства вручено підозри у розтраті та привласненні бюджетних коштів, виділених на відновлення дорожнього покриття

Про це інформує Київська міська прокуратура, передає RegioNews.

З’ясовано, що з травня до вересня 2025 року підрядник виконував ямковий ремонт дорожнього покриття, застосовуючи, згідно з документацією, спеціалізовану техніку для усунення дефектів.

Однак, під час обстеження вулиць виявлено, що на деяких ділянках ремонтні роботи взагалі не проводилися, а техніка, за оренду якої були сплачені кошти, на момент виконання робіт перебувала в іншому населеному пункті.

Не дивлячись на це, за такі роботи та використання техніки ШЕУ перерахувало понад 800 тис. грн.

Дії керівника комунального підприємства та підрядника кваліфіковано як внесення до офіційних документів неправдивих відомостей та розтрата бюджетних грошей (ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 191 КК України).

Санкція зазначених статей передбачає ув’язнення на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права займати певні посади чи провадити певну діяльність на термін до трьох років. А також ув’язнення на строк від двох до п’яти років з позбавленням права займати певні посади чи провадити певну діяльність на термін до трьох років, доповнене штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що у Харкові зловмисники офіційно працевлаштовували до комунального підприємства осіб, які насправді не виконували жодних службових обов’язків.

Оригінал статті: regionews.ua

Поділитися новиною:TelegramViberFacebook
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *