Лівий берег Києва без електроенергії: аварійні відключення
Фото ілюстрація: з відкритих джерел
У четвер, 25 червня, на лівобережній частині Києва введено екстрені (непередбачені) перерви в постачанні електроенергії
Цю інформацію поширила Група ДТЕК через платформу Telegram, як інформує RegioNews.
Представники компанії пояснили, що відключення здійснені згідно з розпорядженням НЕК “Укренерго”.
“Згідно з вказівкою “Укренерго” були ініційовані позапланові відключення. Просимо вас обережно споживати електроенергію. Це сприятиме підтримці стабільності енергосистеми”, – зазначається в офіційному повідомленні.
Фахівці з енергетики звертаються до громадян із закликом раціонально користуватися електрикою, аби допомогти стабілізувати функціонування енергосистеми.
Варто зазначити, що в літню пору, під час сильної спеки та у зв’язку з новими масштабними атаками Російської Федерації на об’єкти енергетичної інфраструктури, в Україні можуть запроваджуватися аварійні відключення електропостачання. Тривалість таких відключень може сягати п’яти годин на добу в години пікового навантаження.
За даними порталу: regionews.ua
