Де показуватимуть виступ України у першому півфіналі “Євробачення-2024”

Сьогодні, 7 травня, відбудеться перший півфінал “Євробачення-2024” у Мальмі, Швеція. 15 учасників змагатимуться один з одним, приз – право представити країну у фіналі.

У Євробаченні братиме участь і Україна, її буде представляти дует alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Номер вітчизняних промовців – 5.

Коли дивитись?

О 21:30 на телеканалі “Суспільне Культура” розпочнеться “Предшоу. Пісенний конкурс Євробачення-2024”. Ведучі: Тимур Мірошниченко та співачка Diana Gloster. Гості: Борис Гаїнічакіо, Євген Тріплов, Герман Ненов.

Пряма трансляція першого півфіналу розпочнеться о 22:00.

Де дивитись?

Телебачення

Передшоу та прямий ефір першого півфіналу транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура, повідомляє сайт Суспільне.

Цифрові платформи

сайт Суспільне Культура ;
сайт Суспільне Євробачення ;
на Facebook-сторінках Євробачення Україна, Суспільне Мовлення, Суспільне Культура, Перший та Радіо Промінь.

На YouTube-каналі “Євробачення Україна” о 21:30 буде і “Передшоу”, і з 22:00 сам півфінал.

Як голосувати?

У півфіналах можуть голосувати глядачі лише тих країн, які беруть участь у півфіналі. Тобто Україна віддає свої голоси лише 7 травня. З України не можна голосувати за представниць України. Але українці з-за кордону матимуть змогу віддати голоси за alyona alyona & Jerry Heil.

Голосування у півфіналі розпочнеться після виконання останньої пісні та триватиме приблизно 15–25 хвилин.

Глядачі можуть голосувати за допомогою програм для iOS, Android або Windows. Зокрема, через програму можуть голосувати з країн, які не беруть участь у конкурсі.

Також із країн, які не беруть участь у конкурсі, можна проголосувати через спеціальний сайт. Голосування для таких глядачів розпочнеться після закінчення трансляції другої генеральної репетиції обох півфіналів напередодні увечері та завершиться на початку прямого ефіру.

Крім того, глядачі у країнах-учасниках можуть голосувати за телефоном та/або через SMS. Відповідні номери мають бути оголошені під час трансляції.

Можна проголосувати до 20 разів за представників країн, що подобаються.

Хто виступає у першому півфіналі?

Кіпр
Сербія
Литва
Ірландія
Україна
Польща
Хорватія
Ісландія
Словенія
Фінляндія
Молдова
Азербайджан
Австралія
Португалія
Люксембург

Також у першому півфіналі виступатимуть країни – засновниці “Євробачення”, це Великобританія та Німеччина, а ще переможець минулого року – Швеція.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...