Київ: правоохоронців, що залишили зону теракту, тимчасово усунено на час слідства, – Вигівський
Патрульних усунули від виконання службових завдань через те, що вони покинули район перестрілки 18 квітня. Національна поліція здійснює слідчі дії та аналізує відеоматеріали з місця події.

Працівників поліції, котрі покинули місце інциденту зі стріляниною у Києві під час теракту, відсторонили від здійснення робочих функцій на час з’ясування обставин. Про це поінформував очільник Національної поліції Іван Вигівський, повідомляє УНН.
Деталі
Згідно з його словами, рішення прийнято в рамках службового розслідування стосовно дій патрульних на місці інциденту.
Необхідно з’ясувати всі аспекти події без винятків: вивчаються наявні відеоматеріали, в тому числі й ті, що розповсюджені в інтернеті, проводяться опитування свідків
– зазначив Вигівський.
На даний момент здійснюється збір відомостей та аналіз дій правоохоронців в ході інциденту.
Нагадаємо
В інтернет потрапило відеозапис, на якому видно, як під час стрілянини в Києві 18 квітня двоє поліцейських просто збігли з місця події. На це відреагував керівник МВС Ігор Клименко.
Читайте також:
- Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура звинуватили Гетманцева у спотворенні фактів та розповсюдженні неправдивих відомостей стосовно їхньої діяльності у 2025 році.
- Дітер Болен, колишній член Modern Talking, заявив, що перемога України у війні є “найгіршим можливим розвитком подій”.
- Європа розробляє нову оборонну стратегію та розглядає Україну як ключового учасника
