Скасовано вимкнення електроенергії на лівому березі Києва 25 червня, повідомляє ДТЕК
Аварійні вимкнення електропостачання у правобережних районах Києва скасовано. Якщо світла немає, ймовірно, сталася локальна несправність.

Припинення подачі електроенергії у лівобережних частинах Києва 25 червня скасовано. Про це інформує УНН, посилаючись на дані ДТЕК.
Деталі
Якщо у вашій оселі досі немає електроенергії, можливо, трапилася місцева аварія
– повідомили в компанії.
Контекст
У четвер, 25 червня, за розпорядженням Укренерго, у лівобережних районах Києва були запроваджені вимушені відключення електроенергії. Мешканців столиці просили економно споживати електрику для підтримки цілісності енергосистеми.
Водночас, вимушені вимкнення електропостачання зачепили не тільки Київ, але й Київську область, зокрема, місто Бровари.
Джерело: unn.ua
