У Шевченківському районі відновили 97% пошкоджених внаслідок обстрілів РФ житлових будинків

У Шевченківському районі відновили 97% пошкоджених внаслідок обстрілів РФ житлових будинків 30.11.2023 16:20 Укрінформ У Шевченківському районі столиці внаслідок збройної агресії РФ було пошкоджено понад 200 житлових будинків, 97% з них вже відновлені.

Про це під час брифінгу про хід реалізації програм розвитку Шевченківського району повідомив очільник Шевченківської РДА Олександр Поповцев, передає Укрінформ.

“Шевченківський район був один із найбільш пошкоджених. Станом на сьогодні з 24 лютого 2022 року внаслідок збройної агресії РФ проти України пошкоджено 330 об'єктів нерухомого майна. Серед них понад 200 житлових будинків, 97% з них вже відновлені”, – сказав Поповцев.

Він зауважив, що в результаті останніх прильотів у цьому році у серпні-вересні роботи тривають. За його словами, їх планують завершити до кінця цього року.

Як повідомляв Укрінформ, київський міський голова Віталій Кличко перевірив, як відновили пошкоджені російськими обстрілами два сусідніх будинки на вулиці Глибочицькій в Шевченківському районі.

Фото: КМДА

Росія Війна Київ Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь