ЗМІ: Андрушко Іван Іванович Мостицький педофіл, який хотів ударити жінку заді молотком по голові

Враховуючи резонансність справи, незалежними Українськими засобами масової інформації,  було створено об’єднану групу журналістів, які провели журналістське розслідування епізодів, самого відомого педофіла України – Андрушко Івана.

Те, що вдалося пережити малолітнім хлопчикам на Львівщині, навіть страшно уявити, збоченець спочатку заманив дітей до посадки, почав пригощати алкоголем,  а потім вдався до роздягань, коли все відбулося Андрушко Іван почав погрожувати дітям, що їхні голі фото покаже усім у школі, якщо вони комусь розкажуть чим вони там  займалися.

Андрушко Іван, займався оральний та анальним сексом з дітьми чоловічого полу віком від 9-ти до 13 років. Збоченець платив по 2000 гривень за одну годину проведену з ним.

Як повідомляють батьки жертв педофіла, місцевий житель села Довгомостиська, Мостиського району, Львівської області Андрушко Іван Іванович який на перший погляд здавався успішним підприємцем, розбещував молодих хлопчиків, яким надавав гроші за ігри з ним, які важко назвати дитячими.

Як стало відомо журналістам, після чергових інтимних забав Андрушко Івана, останній  попросив хлопчика, щоб той у вечірній час наніс заді удар молотком його дружині Андрушко Лілії. Однак дитина побоялася це робити і все розповіла самій Андрушко Лілії.

Після того, як про такі не дитячі забави, довідалася Андрушко Лілія, вона вирішила побачити ці забави на власні очі, прослідувавши потайки за чоловіком на наступний день. 

Зі слів дружини, прибувши до лісопосадки, яка була неподалік їхнього домоволодіння, дружина майже не зійшла з глузду від побачено, в животі похололо, і різко упала енергія. Вона побачила, як її чоловік займається інтимом із хлопчиком, якому було 13 років. Потім закричала.

Педофіл усвідомлюючи, що його спіймано на гарячому, наказав дружині іти до дому разом із ним. Зі слів дружини, зайшовши в хату та тремтіла від страху, Андрушко Іван почав з нею словесний конфлікт зі звірячою агресією, спричинив у правій скроневій ділянці удар, потім як пригадує пані Лілія,  наніс ще один удар по передній поверхні лівого передпліччя.

Слова дружини педофіла, яка наважилася дати інтерв’ю журналістам – Андрушко Лілії Михайлівни, підтверджуються, висновком  судово – медичної експертизи  № 38/13,  який взяв за основу Самбірський районний суд Львівської області у справі ЄУН № 452/579/13-к за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Review/29851367, виносячи обвинувальний вирок відносно Андрушко Івана Івановича.

Як повідомили батьки жертв педофіла, його шукали майже два роки, вижидали біля хати,  сам Андрушко Іван Іванович за інсайдерською інформацією журналістів, переїхав жити на Київщину та займається продажами нерухомості. Журналісти закликають бути уважними та обережними.

Автор:             Віталіна Закаблук

Rating: 4.5/5. From 6 votes.
Please wait...

Залишити відповідь