Ціну на воду в Україні з 1 липня можуть і не підвищити

Рішення про підвищення ціни на воду для побутових споживачів не було погоджено з урядом і може бути переглянуте. Критично про підвищення цін відгукнулися прем’єр-міністр України та президент України.

Нагадаємо, нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила рішення про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення в Україні. Зростання має становити в середньому 32% залежно від водоканалу. Підвищення вартості водопостачання передбачається у два етапи – 1 липня та 1 вересня. Про це стало відомо із трансляції засідання НКРЕКП, яке відбулося 29 червня.

Учора, 1 липня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про те, що ці “рішення не прийнятні. Рішення не погоджені з урядом”. Мета уряду – соціальна справедливість, а це рішення “розходиться з політикою уряду”.

Шмигаль дав доручення міністру енергетики та міністерству інфраструктури провести додаткові консультації з НКРЕКП, за їхніми результатами тарифи можуть бути переглянуті.

Також щодо підвищення цін висловився президент України Володимир Зеленський. Він назвав це рішення ганебним та непрофесійним. “Ми не можемо і не сприйматимемо спокійно такі рішення. Уряду доручено подати рішення у відповідь. Вони будуть”, – заявив глава держави.

Нагадаємо, з 1 червня в Україні підвищили тарифи на електроенергію майже вдвічі.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...