Як перейти з паперової квитанції з оплати комунальних послуг у Києві на електронну: інструкція

Для всіх мешканців Києва з’явилася нова послуга – тепер можна відмовитись від отримання паперового рахунку-повідомлення за послуги ЖКГ та отримувати рахунки лише в електронному вигляді.

Нова послуга з’явилася 10 липня на сайті “Центру комунального сервісу”. Вона називається “Відмовитися від паперового рахунку-повідомлення”. Щоб скористатися цією послугою, достатньо зайти в особистий кабінет та натиснути кнопку відмови, не забувши вказати адреси, за якими тепер не потрібно надсилати паперові квитанції.

За повідомленням заступника комерційного директора комунального концерну Юлії Петрик, пишуть у КМДА, споживачам, які не дали згоди на перехід на електронну версію, паперові рахунки-повідомлення й надалі надходитимуть до поштових скриньок.

Як відмовитися від паперового рахунку-повідомлення

  • Зайти до особистого кабінету споживача;
  • Натиснути кнопку “Відмовитися від паперового рахунку-повідомлення”;
  • На сторінці налаштувань поставити галочки на об’єктах, для яких споживач не хоче отримувати паперові рахунки;
  • Натиснути “Зберегти”;
  • Отримати електронною поштою підтвердження відмови від отримання паперових рахунків-повідомлень.

Крім того, в особистому кабінеті буде періодично спливати віконце з нагадуванням про те, що можна відмовитися від паперового рахунку-повідомлення.

Ще один варіант відмови – залишити заяву в районному сервісному центрі ЦКС. Контакти центрів можна знайти за посиланням.

Є можливість відновити після відмови отримання паперових рахунків-повідомлень. Для цього слід звернутися до ЦКС будь-яким каналом зв’язку, написав заяву та додавши копії документів про права власності на житло.

Нагадаємо, у додатку “Київ Цифрової” тепер можна сплачувати за комуналку.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...