Як у Києві оформити реструктуризацію боргів по ЖКГ

Якщо житель Києва має великі борги за комуналку і він не може відразу їх сплатити, існує можливість укладання договору про реструктуризацію боргів.

Договір про реструктуризацію має сприятливі умови, враховує індивідуальні аспекти споживачів, а головне – оберігає споживачів від примусових заходів для стягнення заборгованості, – розповіла Юлія Романченко, директор структурного відокремленого підрозділу по роботі зі споживачами комунального концерну “Центр комунального сервісу” (ЦКС).

За 2023 рік ЦКС уклав із споживачами близько 800 договорів реструктуризації, що зовсім мало – більшість боржників про таку можливість не знають чи не хочуть укладати договір.

Виплачувати заборгованість частинами дозволяють такі компанії: КП “Київтеплоенерго”, КП “Київкомунсервіс”, ПрАТ “Київводоканал”, КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду м. Києва”.

Умови договорів реструктуризації заборгованості визначаються лише між виконавцем послуги/управителем багатоквартирного будинку та споживачем.

Договір укладається під час прийому у сервісному центрі ЦКС – незалежно від місця проживання. Список документів, який для цього потрібний, доступний за посиланням.

Кияни, які виїхали за кордон, також можуть укласти такий договір, дистанційно – за допомогою поштового зв’язку або ж підписавши договір електронним цифровим підписом.

Нагадаємо, у січні Vgorode писав, що в Києві буде припинено постачання електроенергії громадянам, які не внесли оплату за свої рахунки. Така можливість виникла після отримання дозволу уряду на відключення боржників від комунальних послуг.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...