На Київщині російські війська завдали шкоди одній з найпотужніших біоенергетичних теплових електростанцій України.
Минулої ночі внаслідок російської атаки було частково зруйновано біоенергетичну електростанцію в Іванкові Київської області.
Про це зранку 29 травня повідомив засновник компанії "Біогазенерго" Олексій Бутенко.
За його словами, у цей об’єкт було вкладено приблизно 40 мільйонів доларів.
"Одна з найбільших біопаливних електростанцій Східної Європи. 40 мільйонів доларів інвестицій. Понад 400 робочих місць. Партнерство з ЄБРР", — зазначив Бутенко.
Електростанція на біомасі була збудована у 2016 році в Іванківському районі Київської області. Встановлена потужність об’єкта становить 19 МВт.Такої потужності достатньо для живлення невеликого містечка з населенням близько 15 000–20 000 квартир чи будинків (враховуючи середнє споживання).
Для станції також був встановлений "зелений" тарифдержавний економічний механізм, який дозволяє домогосподарствам та підприємствам заробляти на продажу електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел (сонця, вітру тощо), за спеціальною фіксованою ціною, яка суттєво перевищує вартість енергії для споживачів на рівні 12,39 євроцента за кВт/год у гривневому еквіваленті.
За словами Олексія Бутенка, компанія має намір відновити пошкоджений об’єкт.
Читайте також:
- Жінку в Сполучених Штатах притягнули до відповідальності за тримання телефону в правій руці, незважаючи на відсутність у неї правої руки.
- Електричний автомобіль Ferrari Luce. Без фальшивого V8, дизайн від розробника iPhone та п’ять місць
- Спирт у бензобак. Як не витрачати гроші даремно заради примарного тюнінгу
