Єдиний приватний перевізник у Києві відмовився від валідатора у маршрутках

Перша спроба впровадити у маршрутних таксі Києва систему оплати картками провалилася.

Єдиний перевізник “Союз-Авто”, який вирішив провести експеримент та встановив валідатори у маршрутці №444, вже відмовився від цього. Електронну систему оплати проїзду було запроваджено наприкінці травня.

“Союз-Авто” закупили на маршрут №444 автобуси великої місткості і саме в них встановили валідатори. Як повідомляють у телеграм-каналі громадської організації “Пасажири Києва”, Департамент транспорту та інфраструктури КМДА непублічно розірвав договір із “Союз-Авто”, на що підприємці відповіли відмовою від валідаторів.

З сьогоднішнього дня, 20 липня, можливість оплати карткою зупинено. До цього проїзд можна було сплатити як транспортною карткою, так і банківською. “Пасажири Києва” це коментують наступним чином: “Цікаво, як можна очікувати великих автобусів та нормальну оплату проїзду приватними маршрутами, якщо ви видавлюєте єдиного перевізника, який міг і хотів це забезпечити?”.

Нагадаємо, у травні в Києві був такий випадок – водій маршрутки №180 заблокував для пасажирів вихід із салону транспорту та влаштував суперечку, оскільки хтось не передав йому 15 гривень за проїзд.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...